Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کلوپ: بنتکه عینکم را شکست، فروختمتش! +عکس - شبکه نیوز
آدینه، 04 خرداد 97 ساعت 06:50 ب.ظ / Fri, 2018 May 25

- ورزشی - کلوپ: بنتکه عینکم را شکست، فروختمتش! +عکس

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

کلوپ: بنتکه عینکم را شکست، فروختمتش! +عکس

تاریخ 09 دی 1395 ساعت 09:34:47
کد خبر: 054834
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، به شوخی اعلام کرد که دلیل فروش کریستین بنتکه به کریستال پالاس، شکسته شدن عینکش توسط این مهاجم بلژیکی بوده است.

کلوپ: بنتکه عینکم را شکست، فروختمتش!


 


 

به گزارش "ورزش سه"، در پیروزی 5-4 فصل گذشته لیورپول مقابل نوریچ بود که برخورد دست بنتکه به صورت کلوپ در زمان خوشحالی، باعث شکسته شدن عینک او شد و اکنون این مربی آلمانی، این اتفاق را دلیل فروختن این مهاجم دانست.

 

او به لیورپول اکو گفت:" عینک من کاملا شکست. در عکس مشخص است که من آن را در دست گرفتم. کریستین بنتکه این کار را کرد. بازیکنی نباید عینک من را بشکند وگرنه فروخته می شود!"

 

 

 

لیورپول چند هفته قبل در دیدار مقابل بورنموث، در حالی که 3-1 از حریف پیش بود، در نهایت 4-3 شکست خورد و کلوپ امیدوار است که تیمش چنین تجربه را تکرار نکند:" واقعا آرزو نمی کنم که چنین دیدارهایی را زیاد تجربه کنیم زیرا واقعا پرفشار و عصبی کننده بود.

 

دیدار مقابل نوریچ، پایان کاملا متفاوتی با دیدار برابر بورنموث داشت. مقابل نوریچ بهتر کار کردیم و می دانستم که روزی می رسد که نتیجه به شکل دیگری رقم خواهد خورد. ما تیمی هستیم که در دیدارهای مان، نتایج دراماتیک زیادی رقم می خورد."

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.