Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
حنجر در یدن طلبکاران قدرت بر قامت مدیری که نقش "شهید ثالث"را دارد" - شبکه نیوز
چهار شنبه، 02 خرداد 97 ساعت 02:07 ق.ظ / Wed, 2018 May 23

- مازندران - حنجر در یدن طلبکاران قدرت بر قامت مدیری که نقش "شهید ثالث"را دارد"

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

حنجر در یدن طلبکاران قدرت بر قامت مدیری که نقش "شهید ثالث"را دارد"

تاریخ 11 دی 1395 ساعت 11:43:39
کد خبر: 054840
"متاسف می شوم که بگویم برخی از نمایندگان بسان خیلی از افراد در صف کسانی قرار می گیرند که نسبتشان با این فرمایش گهربار آن پیر فرزانه تقریبا" فاصله دارد و یا "هیچ " است!
حنجر در یدن طلبکاران قدرت بر قامت مدیری که نقش

 

 

حنجر در یدن طلبکاران قدرت بر قامت مدیری که نقش "شهید ثالث"را دارد"


"سیاوش اسلامی سوادکوهی "


یکم: می خواهم بنویسم دستم بر قلم نمی رود و اگر ننویسم و خاموشی گزینم احساس امانتداری نکرده ام !،

این روزها بیش از همیشه دلتنگ و جای خالی امام راحل ره بیشتر آزارم می دهد !،کلید واژه های سخنان او که بر جان می نشیند معنای عمیق آن امروز بیشتر حس می شود!" نگذارید پیشکسوتان جهاد و شهادت در پیچ و خم زندگی روزمره فراموش شوند "متاسف می شوم که بگویم برخی از نمایندگان بسان خیلی از افراد در صف کسانی قرار می گیرند که نسبتشان با این فرمایش گهربار آن پیر فرزانه تقریبا" فاصله دارد و یا "هیچ " است!

مانده ایم که از یک سو شمایی که از مردم و جامعهء فرهنگیان قدرت گرفته اید اما در قدرت انگار نقش عقول مردم را بازی می کنید و بر خلاف تعهدتان،با بازماندگان و وارثان جهاد و شهادت نقش طلبکار را ایفا می کنید!..از سوی دیگر ،حجب و حیای حماسه آفرینان و مردان وزنان جهاد و شهادت،آنها را به سکوت می کشاند!

سکوتی که سرشار از پاکی و شهامت و داغ بر وجود نازنین آنان است! تا مرا وا دارد که خاموش نباشم!و دستم بر قلم نمی رفت،چون متحیر از وهنی که حنجر دریدن طلبکاران قدرت یافته را می بینم که بر قامت مدیری که نقش "شهید ثالث"را در جامعه دارد!،دو برادر شهیدش و با نگاه معنوی آنان که ناظر بر اویند که خویش نیز تا مرز شهادت رفته بود!،امروز بسان نگین انگشتری نماد تمام قامت ایثار و شهادت در راس آموزش و پرورش مازندران است، اینگونه است که برخیها پنجه بر صورتش می کشند و نقش طلبکار در انقلاب و قدرت سیاسی را ایفا می کنند.!!.


دوم: روی سخنم با برخی از نمایندگان محترمی هست که رودرروی تغییرات مدیرانی که بر جا مانده از دولت دهم هستند و یا با اهرم قدرت، در "چپاندن"نیروهای ستاد انتخاباتی خویش و تحمیل بر مدیریت آموزش و پرورش استان هستند! حیرت آور است که آنها چگونه چشم در چشم آموزندگان تعلیم و تربیت ،به مدیری که میراث دار دستاوردهای انقلاب و شهداء و امام شهدا هست و برای جامعه و خانواده های معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران و جامعه فرهنگیان، نقش شهید"ثالث" را دارد اینگونه جفا می کنند و نقش بادیگارد نیروهای ستاد انتخاباتی خویش را بازی می کنند!؟ آیا براستی مردم و فرهنگیان امر مهمه ی وکالت را اینگونه به شما سپرده اند!؟

براستی اگر ننویسم و چراغ عقلانیت و وجدانهای بیدار جامعه را به داوری نطلبم که به کدامین گناه ناکرده بخشی از منتخبین مردم ، اخلاق و مروت و حق شناسی را به چوب حراج می زنند و دروغ را براحتی به چهره حقیقت می آرایند،احساس شرم می کنم!؟

واقعا" نمی شود سکوت کرد وقتی نمایندگانی که باید پاسدار ارزشهای متعالی انقلاب و دستاوردهای آن – وارثین ایثار و شهادت – باشند مشاهده می شود برعکس، برای بدیهی ترین موضوعات آموزش و پرورش مازندران در قبال برخی تغییرات، با ایجاد جنگ روانی، آرامش فضای آموزش و پرورش را به چالش می گیرند و بجای آنکه در بهینه سازی آموزش و پرورش و احیای منزلت معلمان مشارکت کنند پر بیراهه خدشه بر مدیریت شایسته و متعهد آن وارد می کنند!کاری که عملا با دخالتهای خود، آشفتگی و بغض فرهنگیان را رقم می زنند.!.


سوم: کلام آخر اینکه ،روی سخنم با برخی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی هست!،معلمان با عقلانیت و بهره گیری از احساسات پاک جامعه سروکار دارند،آنها هم مدیریتهای رنگارنگ را در آموزش و پرورش تجربه کرده اند و هم می دانند که مدیریت امروز در آموزش و پرورش چگونه است!

زیرا "پاد وحشت"آموزش و پرورش را در آن سالهای "نحس" دیده اند!باید بیاموزیم که زبان زور و خشونت و دهن کجی به قشر فرهنگی همه را بی فردا می کند!معلمان از آرامش و احیای منزلت معلم دفاع می کنند وشما نیز تلاش کنید در آستانه انتخابات از آرامش دفاع کنید!

باید همه تلاش کنند راههای تفاهم را پیدا کنیم که در آن معلمان احساس کامیابی کنند ،قرار گرفتن شخصیتی رئوف و مهربان و واجد ارزشهای بیشمار در جامعه از جمله شهره به صداقت و امانتداری یک فرصت گرانسنگ برای جامعه هست، تاکیدا"، لطفا"با فرصتهای آموزش و پرورش بدنبال امتیازگیری و امتیاز دهی نباشید......

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.