Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
به چه علت وضعیت سرمایه‌گذار جدید به فردا موکول شدن؛ واقعا چرا ؟ چه کسی جابگوست؟! - شبکه نیوز
آدینه، 01 تیر 97 ساعت 05:31 ب.ظ / Fri, 2018 June 22

- استان‌ها - به چه علت وضعیت سرمایه‌گذار جدید به فردا موکول شدن؛ واقعا چرا ؟ چه کسی جابگوست؟!

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

به چه علت وضعیت سرمایه‌گذار جدید به فردا موکول شدن؛ واقعا چرا ؟ چه کسی جابگوست؟!

تاریخ 04 دی 1395 ساعت 03:27:12
کد خبر: 054822
  به چه علت وضعیت سرمایه‌گذار جدید به فردا موکول شدن؛ واقعا چرا ؟ چه کسی جابگوست؟!

 

 

 

سؤال پرهام و حسین‌زادگان و داستان غیبت سرمایه‌گذار جدید

 

انتظار داشتیم که آقای انصاری در جلسه حاضر بودند و غیبت وی، با اعتراض، حسین‌زادگان و پرهام قرار گرفت و این غیبت برای آنها، علامت سؤال بود.

عبدالحمید رمضانی در گفت‌و‌گو با خبرنگایی اختصاصی؛ در شهرستان قائم‌شهر، با بیان اینکه برای روشن شدن وضعیت باشگاه نساجی، جلسه‌ای با حضور مسؤولان ذیربط برگزار شد، اظهار کرد: آقایان حسین‌زادگان، بهروان، نماینده تام‌الاختیار سرمایه‌گذار جدید، پرهام و کارشناس حقوقی مجموعه هلدینگ فراز در این جلسه حضور داشتند.

وی افزود: این جلسه به‌دلیل حضور نیافتن شهروز انصاری سرمایه‌گذار جدید باشگاه نساجی با تأخیر 45 دقیقه‌ای آغاز شد و ماحصل جلسه با آن چیزی که در رسانه‌ها خواندم، تفاوت داشت.

مدیرعامل باشگاه فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه بهروان از اول جلسه حضور داشت و در تمام تصمیم‌گیری‌ها نقش مهمی داشته است، تصریح کرد: چند دقیقه مانده به اتمام جلسه به‌دلیل درد کلیه مجبور به ترک جلسه شد.

رمضانی ادامه داد: انتظار داشتیم که آقای انصاری در جلسه حاضر بودند و غیبت وی، با اعتراض حسین‌زادگان و پرهام قرار گرفت و این غیبت برای آنها، علامت سؤال بود.

وی به صحبت‌های مطرح‌شده در جلسه اشاره کرد و گفت: در ابتدا آقای بهروان توضیحاتی در مورد فعالیت 8 ساله پرهام به‌عنوان مالک باشگاه نساجی ارائه داد.

مدیرعامل باشگاه فوتبال نساجی مازندران اضافه کرد: آقای پرهام، واضح، روشن و شفاف اعلام کرد که تیم را هبه می‌کند و فقط خریدار باید 35 درصد از مطالبات بازیکنان و کادر فنی را با توجه به مندرجات و اسناد، بدهی به فدراسیون در سنوات گذشته و هتل‌ها پرداخت کند.

رمضانی با بیان اینکه ابتدا نماینده تام‌الاختیار آقای انصاری این خواسته پرهام را قبول کرد، افزود: بعد از مشورت تصمیم بر این شد که نحوه تسویه حساب به چه شکل باشد.

وی ادامه داد: آقای پرهام به هیچ‌وجه نخواستند که 3 میلیارد تومان به حساب شخصی‌اش واریز شود و اعلام کرد که یک چک 3 میلیارد تومانی تضمینی دست یک حَکَم مانند بهروان یا حسین‌زادگان قرار گیرد.

مدیرعامل باشگاه فوتبال نساجی مازندران اظهار کرد: قرار شد جلسه‌ای برگزار شود و در آن یک نماینده از طرف آقای پرهام، یک نماینده از طرف آقای انصاری، یک نماینده از بخش مالی اداره‌کل ورزش و جوانان و نماینده‌ای از هیأت فوتبال استان حضور داشته باشند و بازیکنان و اشخاصی که از سنوات گذشته طلبکار هستند، مراجعه کنند و درصدی از طلب‌شان پرداخت و تسویه حساب گرفته و ضمیمه چک‌ها شود، الباقی 3 میلیارد تومان به نماینده آقای انصاری که در آن جلسه هستند داده شود و تسویه حساب را به پرهام دهند، حسین‌زادگان هم قبول زحمت کرد که این اتفاق بیفتد.

رمضانی با بیان اینکه در ابتدای جلسه نماینده سرمایه‌گذار جدید گوش کرد و همراه بود، تصریح کرد: ولی بعد از مشورت تلفنی با آقای انصاری اعلام کرد که بدهی باشگاه نساجی را اداره‌کل ورزش تقبل کند که مورد تأیید پرهام و حسین‌زادگان قرار نگرفت.

مدیرعامل باشگاه فوتبال نساجی مازندران به نتیجه جلسه اشاره کرد و گفت: بنا شد نماینده حقوقی هلدینگ فراز، پیش‌نویسی از توافق‌نامه تهیه کند و تا فردا به رؤیت انصاری و پرهام برسد و اگر انصاری آن را امضا کند، پرهام هم تیم را هبه خواهد کرد.

وی در پایان گفت: امیدواریم طرفین به نکات مثبت برسند و تیم فوتبال نساجی از وضعیت بحرانی خارج شود چرا که بعد از برطرف شدن مشکلات با اضافه کردن چند بازیکن در خطوط مختلف می‌توانیم به صعود تیم امیدوار باشیم و دغدغه 23 ساله مردم و هواداران برطرف شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.