Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
اقل و ادل با رئیس جمهور - شبکه نیوز
چهار شنبه، 02 خرداد 97 ساعت 01:59 ق.ظ / Wed, 2018 May 23

- مازندران - اقل و ادل با رئیس جمهور

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

اقل و ادل با رئیس جمهور

تاریخ 04 دی 1395 ساعت 01:51:27
منبع: «شبکه نیوز سیاوش اسلامی سوادکوهی»
کد خبر: 054821
در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پایان دوره ریاست جمهوری یازدهم،اما آنچه را که جامعه شاهد آن است متاسفانه با آن حجم رویکرد و دل بستن های مردمی که به امید" کلید" در دستان ریاست جمهور و گره گشایی از مهمترین سرفصلهای گره خورده مصائب بر جای مانده از دولت قبل،و نیز بر آورده نشدن خیل عظیم مطالبات اجتماعی و سیاسی ،رضایت مندی عمومی را در هاله ای از ابهام قرار داده است!.
اقل و ادل با رئیس جمهور

 

 

"اقل وادل با رئیس جمهور"


سیاوش اسلامی سوادکوهیدر آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پایان دوره ریاست جمهوری یازدهم،اما آنچه را که جامعه شاهد آن است متاسفانه با آن حجم رویکرد و دل بستن های مردمی که به امید" کلید" در دستان ریاست جمهور و گره گشایی از مهمترین سرفصلهای گره خورده مصائب بر جای مانده از دولت قبل،و نیز بر آورده نشدن خیل عظیم مطالبات اجتماعی و سیاسی ،رضایت مندی عمومی را در هاله ای از ابهام قرار داده است!.


بارها نوشته ام که دولت نسبت به رفتارهای از سر بی توجهی و رها شدگی مدیریت سیاسی استان و وضعیت کسالت بار سیاسی استان تجدید نظر نماید!...اا اما هر بار به مثابه بدمستان قدرت و نئشگان از سرمستی نخوت و غرور با خیرخواهیی های اجتماعی مواجه بوده ایم!. اکنون اما،بنابه دلایل شناخته و ناشناخته دولت و مردان پاستور نشینی که بارها و بارها در سفرهای استانی از میزبانی مدیریت سیاسی استان بنا به خوش باشی های میزبان همواره با تمجید از میزبان و گزارشی بدور از واقعیت!!...از متاثر شدگی نمک گیر شدن از مرافقت در رفتارها به هیات دولت تقدیم می نمودند!!

اگر نخواهند با واقعیتهای عدم رضایتمندی افکار عمومی و جریان های پشتیبان سیاسی ، راههای تغییر مدیریت ارشد سیاسی را در این بازه زمانی شتاب ندهند و مدیریت ممتازه ای از جریان سیاسی حماسه آفرین را در راس مدیریت استان منصوب نمایند امیدها و توانمندی ها برای همه، بسمت فرسایش و از هم گسستگی خواهد رفت!.


نگارنده بارها متذکر شده است که دادن روایتهای مثبته از ناکارآمدی های سیاسی و مدیریت ارشد استانی غیر واقعی و چاره کار نیست اما دستان نامریی پرقدرت و امدادهای متنعم از بدمستی قدرت فرادستان حاکم بر شئونات استان را کسی حریف نبود! و متاسفانه خروجی چنین نگرشی در اکنونیت خویش در تخریب دولت و برنامه های دولت میل نموده است! که با پمپاژ جریانهای مخالف، این تخریب بر خلاف بسیاری از برداشت های حامیان دولت از شتاب بیشتری برخوردار گردید!! و پر بیراهه نیست از مجموعه ای که سیستم مدیریت استانی را با نیروهای رقیب سیاسی مدیریت می کند!؟ همینگونه سیستم را آشفته بخواهد و حامیان دولت را که منتظر تغییر بوده اند مستاصل و ناامید گرداند تا بلکه با کوری خوانی در کنش و واکنشها، بجای هم افزایی، متاسفانه این روند معیوب به مایوسی نیروهای حامی و بی انگیزگی بدل شود!!.


نگارنده معتقد است تمامی جریانات سیاسی استانی که با حمایت از برنامه های ریاست جمهور با حمایت های قاطع، قامت جریان رقیب را شکستند اما امروز با بدکاری و بد عهدی مدیریت سیاسی ارشد استان و بی توجهی نمک گیر شدگان مرکز نشین در سفرهای استانی!"؟نمی شود بسادگی آن حمایت ها را در بسیج افکار عمومی به میدان آورد!.


بی تردید امروزه حتی شخص ریاست محترم جمهور نمی تواند با دیر جنبیدن از توجه کردن هایش، به لایه های زیرین جامعه،دلایل این ناتوانی ها و بحرانهای زیرخاکستر را نبیند! قطعا خویش به تغافل زدنها چاره کار نیست! لازمه کار در این است که شخص رئیس محترم جمهور پا پیش بگذارد و نسبت به این سرخوردگی عمومی و نیز بی اعتمادی از درون و انتقادات بجای رقیب از بی تصمیمی مدیریت ارشد استانی ، تدبیر نمایند، زیرا در چرائی حذف کارآمدان و سرآمدان جریانات حامی دولت که توسط هسته داغ قدرت داران منسوب شما در استان رقم زده شد کسی پاسخگو نیست !


همواره نگاشته ایم که عزت داران حامی شما در افکارعمومی که مسلط بر گفتمان راهگشایانه اند همواره در بازتولید امید توانسته اند تاکنون در بی اعتبار سازی جریان رقیب هوشمندانه عمل نمایند اما متاسفانه منسوبان شما درمدیریت ارشد سیاسی استان با میدان دادن به برخی مدیران برجامانده از دولت قبل پتانسیلهایی را که باید صرف نوآمدی کارکرد گفتمان دولت شود را خنثی نموده اند!

و عملا راه صحییح آمده را توانسته اند مغشوش جلوه دهند! تا جاییکه امروزه فضای سیاسی استانی در بین حامیان شما به مثابه فضای دشمن کیش شده است!.

کلام آخر اینکه ،برای برون رفت از وضعیت کنونی ،تنها داوری شخص شما می تواند در این روزهای سرنوشت ساز، راهگشایانه باشد و آن اینکه با تغییر تیم مدیریتی استان مازندران مهمترین و کارآمدترین دلیل حمایتهای تمامی جریانات سیاسی سال92  را تکرار نمایید در غیر اینصورت با این مجموعه قطعا" نخواهید توانست حتی انتخاباتی با شکوه را در استان شاهد باشید.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.