Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
هنوز تاریخ انقضاء به‌ زودی استاندار فرا نرسید !!!؟ - شبکه نیوز
چهار شنبه، 02 خرداد 97 ساعت 02:08 ق.ظ / Wed, 2018 May 23

- مازندران - هنوز تاریخ انقضاء به‌ زودی استاندار فرا نرسید !!!؟

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
استاندار قول خود را فراموش کرده است ؟ یا

هنوز تاریخ انقضاء به‌ زودی استاندار فرا نرسید !!!؟

تاریخ 16 آذر 1395 ساعت 11:25:06
کد خبر: 054645
استاندار مازندران حدود یک ماه پیش اعلام کرد که به‌زودی مدیرکل محیط زیست مازندران معرفی می‌شود ولی هنوز تاریخ انقضا به‌زودی استاندار هنوز فرا نرسید و مشخص هم نیست که به این زودی‌ها فردی به‌عنوان مدیرکل محیط زیست مازندران انتخاب شود./ناصر مهردادی که یکی از مدیران علاقه‌مند معاون رئیس جمهور در حوزه محیط زیست است، در غروب یک روز پاییزی بدون اطلاع‌رسانی کرسی مدیریتی استان مازندران را به قصد نشستن بر صندلی محیط زیست تهران ترک کرد.
هنوز تاریخ  انقضاء  به‌ زودی استاندار فرا نرسید !!!؟

 


گرد فراموشی برای انتخاب مدیرکل محیط زیست مازندران


استاندار مازندران حدود یک ماه پیش خبر از معرفی مدیرکل محیط زیست مازندران داد که با وجود گذشت دو ماه از کوچ  ناصر مهردادی هنوز تاریخ انقضای کلمه به‌زودی آقای استاندار فرا نرسیده است.

 

به گزارش شبکه نیوز؛، دکتر ناصر مهردادی مدیرکل سابق محیط زیست  استان مازندران به‌ دلیل مأموریتی که برایش به‌ وجود آمده بود، عزم خدمت در استان تهران پیدا کرد و مدیرکل پایتخت‌نشینان شد.

 

وی به‌دلیل علاقه‌مندی که به پایتخت داشت در زمان مسؤولیتش در استان مازندران نیز در طول هفته تنها سه روز در استان حضور داشت و دلیل موضوع را که خبرنگاران از او پرسیده بودند، اعلام کرد که به‌دلیل اشتغال در دانشگاه مجبور هستم که در هفته سه روز در تهران حضور داشته باشم.

 

ناصر مهردادی که یکی از مدیران علاقه‌مند معاون رئیس جمهور در حوزه محیط زیست است، در غروب یک روز پاییزی بدون اطلاع‌رسانی کرسی مدیریتی استان مازندران را به قصد نشستن بر صندلی محیط زیست تهران ترک کرد.

 

پس از حضور مهردادی در استان تهران انتظار بود که فردی برای مدیریت محیط زیست مازندران انتخاب شود اما فعلاً انتخاب مدیرکل محیط زیست مازندران با اما و اگر همراه شد، استاندار مازندران حدود یک ماه پیش اعلام کرد که به‌زودی مدیرکل محیط زیست مازندران معرفی می‌شود ولی هنوز تاریخ انقضا به‌زودی استاندار هنوز فرا نرسید و مشخص هم نیست که به این زودی‌ها فردی به‌عنوان مدیرکل محیط زیست مازندران انتخاب شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.