Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تصادف اتوبوس خط مشهد در هچیرود چالوس - شبکه نیوز
آدینه، 01 تیر 97 ساعت 05:34 ب.ظ / Fri, 2018 June 22

- مازندران - تصادف اتوبوس خط مشهد در هچیرود چالوس

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
حادثه برای اتوبوس خط مشهد به لاهیجان در هچیرود

تصادف اتوبوس خط مشهد در هچیرود چالوس

تاریخ 07 آذر 1395 ساعت 12:05:20
منبع: fars
کد خبر: 054628
در این حادثه که اتوبوس مذکور به‌دلیل یخ‌زدگی جاده دچار انحراف شده بود با چند خودروی دیگر برخورد کرده و در مسیر متوقف شد.

 

 

حادثه برای اتوبوس خط مشهد به لاهیجان در هچیرودرئیس پلیس راهور چالوس از انحراف اتوبوس مسافربری خط مشهد به لاهیجان در محور اصلی شهر هچیرود خبر داد و گفت: این حادثه تلفات جانی نداشت.

 

شبکه نیوز / حسین هدایتی امروز در گفت‌وگویی اختصاصی ، با اشاره به اینکه اتوبوس مسافربری خط مشهد به لاهیجان به‌دلیل لغزنده بودن جاده در محور اصلی شهر هچیرود از مسیر خود منحرف شد، اظهار کرد: در این حادثه که اتوبوس مذکور به‌دلیل یخ‌زدگی جاده دچار انحراف شده بود با چند خودروی دیگر برخورد کرده و در مسیر متوقف شد.

 

وی با بیان اینکه این تصادف خسارت جانی در بر نداشت، افزود: خسارت‌های مالی ناشی از این واقعه نیز چشمگیر نبود.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی چالوس، یخبندان جاده را علت خاموشی و توقف چند ساعته این اتوبوس مسافربری عنوان کرد و گفت: سرانجام با تلاش گروه امداد و نجات واحدهای آتش‌نشانی، عمران و خدمات شهری شهرداری هچیرود و پلیس راه و راهور چالوس این اتوبوس به‌حرکت درآمده و به‌مسیر خود ادامه می‌دهد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.