Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
- استان‌ها - شبکه نیوز
آدینه، 28 مهر 96 ساعت 01:33 ق.ظ / Fri, 2017 October 20

- استان‌ها

  طرح یک وعده غذای گرم در روستا مهد شوکا

  وعده غذای گرم در روستا مهد شوکا

  اتاق بازرگانی استان از خبرنگاران تجلیل کرد +تصاویر

  مراسم تجلیل ازخبرنگاران توسط اتاق بازرگانی استان

  مدیران برتر دستگاه‌های اجرایی در جشنواره شهید رجایی مازندران

  دستگاه‌های اجرایی برتر جشنواره شهید رجایی مازندران
   حسین‌زادگان محکم چسبیده به صندلی ریاست و چیزی غیر از ریاست برایش مهم نیست

   حسین‌زادگان: نمی‌دانم مشکل براری چیست !?!

   حسین‌زادگان: نمی‌دانم مشکل براری چیست !?!

   گلایه محمدرضا براری از عملکرد تیم مدیریتی ورزشی مازندران در آستانه حضورش در مسابقات جهانی آمریکا در برخی از رسانه‌ها منتشر شده است. محمدرضا براری در گفت‌وگویی اعلام کرده است که حسین‌زادگان رئیس ورزش و جوانان استان محکم چسبیده به صندلی ریاست و چیزی غیر از ریاست برایش مهم نیست.

   فرمانده انتظامی استان مازندران در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار ساری عنوان کرد: + تصاویر

   خودمان را از مجموعه شورا و شهرداری ساری جدا نمی دانیم

    خودمان را از مجموعه شورا و شهرداری ساری جدا نمی دانیم

   قطعاً هرچه سطح این تعاملات بیشتر باشد شهروندان فهیم ساروی منتفع خواهند شد که می تواند بهترین دستاورد برای ما باشد / سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران نیز با ابراز تشکر از حُسن توجه اعضای شورای اسلامی و شهردار ساری به سبزپوشان نیروی انتظامی اظهار داشت: خاطرات خوبی از همکاری های تنگاتنگ با شورای شهر و شهرداری ساری داریم که ان شالله در ادامه مسیر خدمت نیز اینگونه باشد. + تصاویر

   تبلیغات
   استان‌ها
   • حسین‌زادگان محکم چسبیده به صندلی ریاست و چیزی غیر از ریاست برایش مهم نیست

    حسین‌زادگان: نمی‌دانم مشکل براری چیست !?!

    گلایه محمدرضا براری از عملکرد تیم مدیریتی ورزشی مازندران در آستانه حضورش در مسابقات جهانی آمریکا در برخی از رسانه‌ها منتشر شده است. محمدرضا براری در گفت‌وگویی اعلام کرده است که حسین‌زادگان رئیس ورزش و جوانان استان محکم چسبیده به صندلی ریاست و چیزی غیر از ریاست برایش مهم نیست.
   • دکتر آرام مدیرکل بهزیستی مازندران در حاشیه روز جهانی کودک عنوان کرد:

    توزیع عادلانه امکانات اجتماعی از دغدغه های دولت تدبیر و امید است

    دکتر سید سعید آرام مدیرکل بهزیستی مازندران در حاشیه این مراسم با اشاره به شعار روز جهانی کودک « کودک نشانی خداست » گفت: سالهای آغازین زندگی کودک ، یکی ازمهم ترین و حساس ترین دوره های رشد کودکان به شمار می آید و آنچه در این دوران رخ میدهد بطور اساسی بر رشد بعدی کودک اثر گذار است .
   • فرمانده انتظامی استان مازندران در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار ساری عنوان کرد: + تصاویر

    خودمان را از مجموعه شورا و شهرداری ساری جدا نمی دانیم

    قطعاً هرچه سطح این تعاملات بیشتر باشد شهروندان فهیم ساروی منتفع خواهند شد که می تواند بهترین دستاورد برای ما باشد / سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران نیز با ابراز تشکر از حُسن توجه اعضای شورای اسلامی و شهردار ساری به سبزپوشان نیروی انتظامی اظهار داشت: خاطرات خوبی از همکاری های تنگاتنگ با شورای شهر و شهرداری ساری داریم که ان شالله در ادامه مسیر خدمت نیز اینگونه باشد. + تصاویر
   • زلیکانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری عنوان کرد:

    بهبود وضعیت فرهنگی، اشتغال و ترافیک مهم ترین دغدغه های شورای پنجم است

    قانون برای شورا و شهرداری وظایفی را در حوزه اشتغال زایی تعیین نکرده است اما ما می توانیم به بهتر شدن اوضاع کمک کنیم. به عنوان مثال در رونق گردشگری، بخش کشاورزی و ... می توانیم اثربخش باشیم. ما تولید کننده گلاب هستیم گلابی که مرغوبیتی بسیار بهتر از خیلی جاهای دیگر از کشورمان دارد. متأسفانه حلقه بین تولید و توزیع را نتوانستیم ایجاد کنیم. در شهر و استان ما تولید کننده و مصرف کننده متضرر می شوند و این واسطه ها هستند که سود می برند.
   • اشاعه فرهنگ امنیت و آرامش از پایه ونقطه قوت آگاهی جامعه است

    مشارکت نیروهای انتظامی بسیار راهگشا و مانع وقوع حوادث است

    مشارکت نیروهای انتظامی و راهنمایی و رانندگی بسیار راهگشا و مانع وقوع حوادث ناگواراست/ بیش از یک سوم جمعیت کشور تحت نهاد آموزش و پرورش قرار دارند و آشنایی این گروه بویژه دانش آموزان رده های مختلف تحصیلی با رفتارهای ترافیکی و آموزش فرهنگ رانندگی یقیناً مثمر ثمر خواهد بود و نگرانی ها را دراین خصوص مرتفع خواهد کرد.
   • طی حکمی از سوی استاندار مازندران ؛ + حکم و تصویر

    سرپرست بخشدار مرکزی شهرستان تنکابن معرفی شد

    در ششمین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن از سوی سید امیر حسینی جو معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تنکابن حکم انتصاب رضا آقا گلی به سمت سرپرستی بخشدار مرکزی شهرستان تنکابن اعطا گردید و وی رسما هدایت سکان بخشداری را عهده دار شد. + حکم  و تصویر
   • معاونت مدیرکل و ریاست اداره میراث فرهنگی وگردشگری شهرستانهای تنکابن وعباس آباد:

    بهبود فضای کسب و کار در سایه حمایت از صنعت توریسم و صنایع دستی

    در شرایطی که استفاده از پتانسیل های بالقوه گردشگری غرب مازندران نظیر دریا، جنگل و کوه و نیز ظرفیتهای موجود در روستاها و مناطق بالادست میتواند زمینه و بستر مناسبی برای گسترش و رونق هرچه بیشتر این صنعت در منطقه باشد../ با وجود 5 دفتر مسافرتی در تنکابن ضمن گسترده خواندن فعالیت دفاتر سیاحتی و شرکتهای گردشگری Y متاسفانه اخیرا فعالیت این مراکز معطوف و محدود به خدمات بخصوص تورهای زیارتی شده است.
   • چهار تغییر در دانشگاه علوم پزشکی مازندران انجام شد

    سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران در احکام جداگانه ای معاونین درمان، غذا و دارو دانشگاه و روسای دانشکده های پزشکی و داروسازی را منصوب کرد .
   • تصاویر / پیروزی قاطع تیم کشتی ستارگان ساری برابر هیات خراسان رضوی

    تیم ستارگان ساری حریف خود را در هم کوبید +تصاویر

    پیروزی قاطع تیم ستارگان ساری برابر هیات خراسان رضوی در  لیگ کشتی آزاد کشور ؛    تیم ستارگان ساری حریف خود را در هم کوبید
   • مسئولان اداره محیط زیست با تور ماهیگیری در صدد جابجایی توله خرس بودند !!!!

    لحظه دلخراش مرگ خرس قهوه‌ای به‌دست مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست ! + فیلم(18+)

    این خرس تنها به جرم عبور از فاصله 300 متری منطقه حفاظت شده لوه، به فاصله 500 متر از روستای ترجنلی در حاشیه پارک ملی ، توسط مهدی کوچک، رئیس اداره پارک ملی ، و بدون نظارت دامپزشک مورد اصابت سرنگ بیهوشی قرار گرفته تا از منطقه دور شود / در ثانیه‌های پایانی فیلم، ضرب و جرح توله خرس پارک ملی توسط یکی از کارمندان اداره کل محیط زیست  (با لباس شخصی) مشاهده می‌ شود.
   • تلف شدن یک قلاده توله خرس قهوه ای + عکس

    مرگ توله خرس بر اثر شکنجه و ضرب و شتم یا برخورد با خودرو !?

    کارشناسان پس از معاینه توله خرس که حدود یک سال داشت ، پی بردند که حیوان به علت شدت جراحات از سمت چپ بدن و ناحیه سر در برخورد با خودرو مرده است و هیچ علائم و آثار حیاتی ندارد به گونه ای که امعا و احشاء‌ این حیوان توسط سگ ها و سایر گوشت خواران دریده شده است.
   • آئین‌های عاشورایی در گلستان /گیلان / مازندران

    از «طشت گذاری» تا «کرب زنی»

    آنچه هست، عزای عالم‌گیر حسین است که در گوشه گوشه کشور، مرد و زن، پیرو جوان را به عزای سرور و سالار شهیدان نشانده و کرد و لر، عرب و فارس و بلوچ و گیلک هرکدام به سبکی و سیاقی، در ماتم شهید کربلا سوگواری می‌کنند/
   • رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر ساری عنوان کرد:

    امیدوارم خلاء های فرهنگی موجود در ساری را به حداقل برسانیم

    متأسفانه این اخبار بی پایه و اساس بوده در حالی که اعضای محترم شورا و شهرداری در انجام این مساعدت به مجموعه های فرهنگی و مذهبی بسیار مصمم هستند و مصادیق این کمک ها نیز با نگاه یکسان و عادلانه از روز چهارشنبه مورخ 5 مهرماه 96 (دیروز) در شهرداری ساری آغاز شده است.
   • مهدی‌عبوری شخصی است که پای حق و حقوق شهرداری ایستاد / رسانه‌ها باید صدای ما باشند !؟!!

    سخنان زاویه دار زلیکانی نائب رئیس شورای شهرساری در جمع خبرنگاران

    سخنان خواندنی زلیکانی درخصوص پرداخت بدهی‌های شهرداری و مساعدت شهرداری و شورای شهر ساری به هیات مذهبی/ برخورد زننده‌ی برخی رسانه‌ها با شهردار ساری/ رسانه‌ها باید صدای ما باشند! / شهرداری به کسبه‌های سال گذشته بدهکار است و... /با ارتباط بیشتر مردم با نماینده‌هایشان می‌توان جلوی برخی فسادها را گرفت / تصمیمات جزیره‌ای نمی‌تواند راه‌ مناسبی در حل مشکلات زباله‌ و پسماند ساری باشد/ مظلوم واقع شدن مهدی‌عبوری و جنگیدن وی در جبهه‌های مختلفش را نباید نادیده گرفت.
   • دکتر رسول ظفرمند مدیر کل اداره کل بیمه سلامت مازندران اعلام کرد: + تصاویر

    تقارن هفته دفاع مقدس با ماه محرم، نوید بخش پیام عاشورایی است

    پایداری ایران اسلامی که برخاسته از روح وحدت و ایمان ملت سرافراز ایران اسلامی بود، در سایه هدایت‏های رهبر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت و موجب احیای یک مکتب سازنده و جهانگیر شد که مانند نگینی تابناک، بر تاریخ پر افتخارحماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان خواهد درخشید.
   • تاکسیرانی باید نظارت بیشتری کند

    نرخ سرویس‌های مدارس نباید به صورت خودسرانه باشد

    شهرداری می‌تواند برای مناسبات ملی، مذهبی و راهیان نور کمک کند و پرداخت اعتبارات به دستگاه‌های اجرایی مجاز نیست /: یکی از اشکالات دوره چهارم، عدم نظارت در توزیع اعتبارات بود که در این دوره نظارت‌ها بیشتر می‌شود/ فاز دوم بوستان ملل ساری از پروژه‌های مهم است که همانند فاز نخست بوستان ملل باید به آن توجه شود/ بسیاری از مسئولان شهرداری زمان مراجعه ارباب رجوع در اتاق کار حضور ندارند که با جانشین‌پروری می‌توانیم پاسخگوی مردم باشیم
   • معاون فنی و عمرانی شهرداری ساری بر رعایت اصول حقوق شهروندی در شهرداری ها تاکید کرد

    تزریق اعتبار فاز سوم میدان ابن شهرآشوب در 2محله صورت میگیرد که با جدّیت و حمایت شهردار ،عملیات اجرایی این پروژه با سرعت و تلاش بی وقفه، درحال انجام است/ پیش‌بینی میشود با تلاش جهادی مجموعه مدیریت شهری، فاز 3میدان ابن شهرآشوب بزودی به بهره برداری برسد/ مهندس عباس رشیدی، با اشاره به اینکه شروع عملیات رسمی این پروژه در زمستان سال 95 بوده است، تصریح کرد: باتلاش شبانه روزی همکاران و پیمانکار، پیش بینی میشود فاز 3میدان ابن شهرآشوب به زودی به بهره برداری برسد.