Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
- استان‌ها - شبکه نیوز
دو شنبه، 27 آذر 96 ساعت 06:28 ق.ظ / Mon, 2017 December 18

- استان‌ها

  گزارش تصویری /پاکسازی پارک جنگلی شهید زارع

  پاکسازی پارک جنگلی شهید زارع ساری

  گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان ساری + تصاویر

  گزارش تصویری همایش بزرگ بسیجیان درساری

  جلسه هم اندیشی شورای پایگاه مقاومت بسیج شرکت غله مازندران

  هم اندیشی شورای پایگاه مقاومت بسیج شرکت غله مازندران
   تصاویر انتصاب سه مدیرکل در استانداری

   انتصاب ( 3 ) مدیرکل در استانداری مازندران + تصاویر

   انتصاب ( 3 ) مدیرکل در استانداری مازندران + تصاویر

   استاندار مازندران با صدور احکامی فیض اله حکیمی را به سمت مشاور و مدیرکل حوزه استاندار ،سید محمد محمدی تاکامی را به سمت مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و حسن اصغریان رستمی را به سمت مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری منصوب نمود .

   دکتر انوشیروان محسنی بند پی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور عنوان کرد: + تصاویر

   مشارکت فعال جامعه مهمترین و اساسی ترین گام در جهت توانمند سازی معلولین است

   مشارکت فعال جامعه مهمترین و اساسی ترین گام در جهت توانمند سازی معلولین است

   دکتر انوشیروان محسنی بند پی در همایش روز جهانی معلولین ضمن تبریک هفته وحدت ،روز دوازدهم آذر را نماد روشنگری دانست و گفت : این روز یادآوری می‌کند که معلولیت محرومیت نیست و با دور نگه داشتن یاس و ناامیدی از این عزیزان شرایط حضور هرچه بیشتر آنها در جامعه را فراهم می‌کند/ مهندس محمد اسلامی استاندار مازندران؛ خدمت به جامعه معلولان یک نوع عبادت است.

   تبلیغات
   استان‌ها
   پربازدیدها
   • تصاویر انتصاب سه مدیرکل در استانداری

    انتصاب ( 3 ) مدیرکل در استانداری مازندران + تصاویر

    استاندار مازندران با صدور احکامی فیض اله حکیمی را به سمت مشاور و مدیرکل حوزه استاندار ،سید محمد محمدی تاکامی را به سمت مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و حسن اصغریان رستمی را به سمت مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری منصوب نمود .
   • دکتر انوشیروان محسنی بند پی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور عنوان کرد: + تصاویر

    مشارکت فعال جامعه مهمترین و اساسی ترین گام در جهت توانمند سازی معلولین است

    دکتر انوشیروان محسنی بند پی در همایش روز جهانی معلولین ضمن تبریک هفته وحدت ،روز دوازدهم آذر را نماد روشنگری دانست و گفت : این روز یادآوری می‌کند که معلولیت محرومیت نیست و با دور نگه داشتن یاس و ناامیدی از این عزیزان شرایط حضور هرچه بیشتر آنها در جامعه را فراهم می‌کند/ مهندس محمد اسلامی استاندار مازندران؛ خدمت به جامعه معلولان یک نوع عبادت است.
   • دیدگاه حرفه ای استاندار با تجربه مازندران نسبت به پروژه های نیمه کاره

    با ارتباطات بیشتر بین مسئولان ارشد کشوری؛ ردیف اعتباری ویژه ای در نظر می‌گیریم

    بسیاری از مسائل و مشکلات رفع نشده در استان ناشی از بروکراسی‌هایی در محیط زیست، منابع طبیعی، برداشت از معادن بوده که اجرای پروژه‌های عمرانی را در مازندران به تاخیر انداخته است/ راه‌ های خروج از توقف پروژه‌های عمرانی در مازندران احصا و بررسی می‌شود/ با ارتباطات بیشتر بین مسئولان ارشد کشوری برای آن ردیف اعتباری ویژه ای در نظر می‌گیریم/
   • هر ۷۰۰ سال یک زلزله مهیب در راه است/ قدرت تخریب بالای «گسل خزر»

    گسل خزر زمین لرزه هایی با بزرگی 7 ریشتر را در کارنامه خود دارد

    کارشناسان زمین‌لرزه میگویند؛ وسعت گسل خزر که بخشی از استانهای گلستان،مازندران و گیلان را در کرانه جنوبی خزر در برمیگیرد به بیش از ۶۰۰ کیلومتر میرسد/ اطلاعات تاریخی در خصوص زمین‌لرزه‌های بابل و آمل وجود دارد که عددهایش هم گاه با اغراق عنوان میشود/باتوجه به گستردگی و بزرگی گسل خزر بایدکارعلمی روی آن انجام شود که نیازمند زمان و هزینه است....  .
   • تفاهم نامه همکاری میان اداره کل بنادر و دریانوردی استان با شرکت کره ای + تصاویر

    امضای تفاهم نامه همکاری میان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با شرکت سرمایه گذار کره ای

    در این توافقنامه شرکت کره ای علاقمندی خود را جهت سرمایه گذاری در اجرای طرح توسعه اراضی بندر نوشهر برای انجام فعالیت های مرتبط دریایی و بندری بر اساس طرح های مصوب سازمان بنادر و دریانوردی و با رعایت مقررات جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود .
   • تشریح ظرفیتهای منحصر بندر نوشهر برای مدیر عامل شرکت هلدینگ کره جنوبی

    بازدید سرمایه گذار کره ای از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر

    نزدیکی به پایتخت و مراکز عمده صنعتی کشور ، ارتباط مستقیم با کشورهای CIS ، برخورداری از مزایای مناطق ویژه اقتصادی و امکان ایجاد صنایع بسته بندی و تبدیلی در منطقه ویژه همراه با ارزش افزوده بالا ، احداث پایانه گل و گیاه ، ایجاد صنایع مرتبط با گردشگری دریایی فرا منطقه ای، وامکان ترانزیت غلات را از ظرفیت ها و قابلیت های شاخص بندر نوشهر بر شمرد.
   • جمع آوری کمک های نقدی برای تهیه کانکس از ضروریات است

    یک میلیارد ریال کمک ی نقدی از سوی بهزیسیتی مازندران به زلزله زدگان کرمانشاه صورت گرفت

    یک میلیارد ریال کمک ی نقدی از سوی بهزیسیتی مازندران به زلزله زدگان کرمانشاه صورت گرفت/ همه ما می توانیم با برقراری ارتباط مناسب با نمایندگان مجلس و طرح مسائل و دغدغه های معلولان در به تصویب رساندن هر چه زودتر اصلاحیه قانون جامع حمایت از حقوق معلولان در صحن علنی مجلس تاثیرگذار باشیم/ جمع آوری کمک های نقدی برای تهیه کانکس از ضروریات است.
   • مهندس سیاوش رضوانی مدیر بنادرودریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد:

    برای نخستین بار درتاریخ بندرامیرآباد میزان تخلیه و بارگیری کالا از مرز 22 هزار تن گذشت

    مهندس سیاوش رضوانی با اشاره به اینکه در ماههای گذشته در تخلیه و بارگیری روند رو به رشدی را شاهد بوده ایم افزود عمده کالاهایی که در شبانه روز گذشته از بندرامیرآباد تخلیه و بارگیری شده ، جو ، ذرت  ، روغن پایه ، کنجاله آفتاب گردان ، ریل راه آهن وکک نفتی  بوده است/ با تخلیه و بارگیری 10 فروند کشتی ، برای نخستین بار میزان تخلیه و بارگیری بندر امیرآباد در فاصله زمانی 24 ساعت از مرز 22 هزار تن فراتر رفت.
   • حجت الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران:

    احیای موقوفات خدمت به اهل بیت است

    * احیای موقوفات کمتر از وقف نیست/ احیای موقوفات خدمت به امام حسین(ع) و اهل بیت است/ * باید ورود جدی به پرونده های دعاوی موقوفات داشت/ احیای موقوفات، تثبیت موقوفه، دریافت عواید موقوفات، اجرای امینانه نیت واقف و تریوج فرهنگ وقف وظیفه اوقاف است و در این راه از تمامی ظرفیت های موجود بهره‌گیری می‌کند.
   • دکتر آرام مدیر کل بهزیستی مازندران در نشست خبری که به مناسبت روز جهانی معلولان برگزار شد؛ اعلام کرد: + عکس

    در سال 95 افزون بر 28 میلیارد ریال جهت خرید توام توانبخشی، هزینه شد

    تصویب اصلاحیه قانون جامع حمایت از حقوق معلولان / قانون جامع تهیه شده و اکنون نیازمند اهتمام و توجه نمایندگان محترم مجلس است/  معلولان جسمی-حرکتی با 45 درصد بزرگترین گروه معلولان را تشکیل می دهد/ 106 مرکز در سراسر استان وظیفه ارائه خدمت به  معلولان را برعهده دارند/ سامانه ملی کاهش طلاق، سامانه مراکز اقامتی معتادان و مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست به همراه سایر طرح ها فردا 12 آذر با حضور دکتر محسنی بندپی راه اندازی می شود.
   • محمد محبوب معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری؛

    کمپین افسردگی " بیایید صحبت کنیم

    در این کمپین فعالیت های متنوعی مانند تهیه و توزیع بروشور، تست قند و فشارخون، مشاوره های روانشناسی، خنده درمانی، سنجش شدت افسردگی و شادکامی، آموزش روانی به شهروندان، اجرای تئاتر خیابانی، موسیقی زنده، کاریکاتور، پانتومیم، مسابقه و خاطره گویی وبسیاری از برنامه های شاد و سلامت اجرا خواهد شد.
   • مهندس حسین افضلی مدیر عامل برق منطقه ای استانهای مازندران وگلستان:

    باید افزون بر یکهزار مگاوات درمازندران نیروگاه برق احداث کنیم

    بالغ بر 35 میلیارد تومان در شهرستان نوشهر برای ایجاد ایستگاه های برق هزینه شده است/ به دلیل منابع محدود برای نیروگاه بادی ، مازندران جای مناسبی نبوده و هزینه برای تحقق این امر مقرون به صرفه نیست/ پتانسیل انرژی های تجدید پذیر،با بررسی های صورت گرفته ایستگاههای آبی می تواند گزینه مناسبی باشد/*برق منطقه ای از سرمایه گذاران در بخش تولید انرژی حمایت می کند.
   • در راستای نیاز امروز انقلاب وحدت، همدلی، تعامل و در کنار هم کار کردن

    یادواره سومین فرماندار زن کل کشور شهیده مرجان نازقلچی

    مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت شهرستان قدس خاطر نشان کرد: هفته وحدت، مشتی محکم بر دهان دشمنانی است که در تفرقه مردم، خواب سیادت و سالاری خویش را می بینند و سودا و رویای «تفرقه بینداز و حکومت کن» را در سر می پرورانند
   • با حکم استاندار گلستان ؛ تغییر 2 فرماندار + تصاویر

    تغییر 2 فرماندار / آیین معارفه امروز با حضور معاون سیاسی استاندار انجام شد

    آیین تکریم و معارفه فرمانداران شهرستان‌های بندرگز و بندر ترکمن صبح امروز هشتم آذر با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان برگزار شد با حکم سیدمناف هاشمی استاندار گلستان دو فرماندار شهرستان‌های استان تغییر کردند.
   • مدیر کل روابط عمومی و سخنگوی شورای اطلاع رسانی استانداری مازندران:

    استراتژی سفر سفیر کره‌جنوبی به مازندران

    ملاقات با استاندار مازندران، بازدید از مجتمع پرورش ماهیان خاویاری، بازدید از 1شرکت تولیدی فرش، بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان در دانشگاه نوشیروانی بابل و نشست با فعالان اقتصادی مازندران در بابلسر از جمله برنامه‌های نخستین روز حضور سفیر کره‌جنوبی در مازندران است/ مظفری، سخنرانی در دانشگاه مازندران در بابلسر، بازدید از واحد یک پرورش گل گیاه ارگانیک و یک واحد شهرک صنعتی بابکان را از جمله برنامه‌های دومین روز حضور سفیر کره جنوبی در مازندران اعلام کرد.
   • فقط می‌توانیم با صنف کارگران مکاتبه داشته باشیم

    بی تفاوتی مدیر کل کار یا نیازکارگران باعث تهدید جانشان شده است ؟!

     امسال هم به روال معمول سال‌های گذشته کارگران باغ با وانت نیسان برای حضور در باغات مرکبات حمل می‌شوند،جدای از مشکلات سرما خطر تصادف راکبان و سرنشینان این خودرو را تهدید می‌کند/ کارگرانی که از مزیت بیمه‌ای برخودار نبوده و هزینه زندگی آنها به صورت روزمزد تامین می‌شود، با خطر تهدید تصادف روی وانت نیسان هم مواجه هستند/ مشکلات این قشر به صورت کلی زیاد است با توجه به فصلی بودن کار متولیان و نداشتن متولی خاص  .
   • امید به فریدونکنار رسید

    امید بدون همسرش آرزو به فریدونکنار رسید ؟!!

    آخرین بازمانده درنای سفید سیبری که امید نام دارد، برای هشتمین سال متوالی وارد تالاب بین المللی فریدونکنار شد / امید در سال 1386 با از دست دادن همسرش آرزو تنها شده است ، گفت : پیش از این درناهای سفید سیبری برای زمستان گذرانی در ایران فقط به تالاب بین المللی فریدونکنار مهاجرت می کردند.