Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
- اقتصادی - شبکه نیوز
چهار شنبه، 02 خرداد 97 ساعت 02:07 ق.ظ / Wed, 2018 May 23

- اقتصادی

  حجت‌الاسلام والمسلمین ذکریا نیکویی دبیر مجمع خیرین انقلابی کشور

  واردات بی‌رویه خیانت به کشور است

  واردات بی‌رویه خیانت به کشور است

  دبیر مجمع خیرین انقلابی کشور با تاکید بر اینکه واردات بی‌رویه خیانت به کشور است گفت: کسانی که چنین خیانتی به کشور می‌کنند باید پاسخگو باشند/ این که یک جوان تحصیلکرده در حوزه کشاورزی بیکار بماند و یا به کاری خارج از تخصصش مشغول باشد و از طرفی افرادی بدون علم و با استفاده روابط و لابی‌های قوی صادرات کنند پذیرفتنی نیست.

  داخل این مرسدس بنز واقعا" دیدن دارد !!

  رونمایی مرسدس بنز از محصولات جدیدش در نمایشگاه پکن 2018

  رونمایی مرسدس بنز از محصولات جدیدش در نمایشگاه پکن 2018

  مرسدس بنز نیز با خودروی جدیدش به نمایشگاه پکن آمده و در کنار این خودرو مدل های دیگر را نیز در معرض نمایش گذاشته است.مرسدس "می باخ" با نمونه مفهومی خود توانسته نظات زیادی را به سمت خودجلب کند .

  تبلیغات
  اخبار امروز
  استان‌ها
  پربازدیدها
  • قیمت نان بعد از ماه رمضان گران می‌شود؟

   باتوجه به اینکه نانوایان نسبت به عدم تغییر قیمت نان طی چهار سال گذشته اعتراض دارند، معاون وزیر کشاورزی از تصمیم‌گیری برای اعمال تغییر در قیمت نان پس از ماه رمضان خبر داد.
  • رکوردشکنی دولت در واردات کالای چینی

     تا قبل از دولت آقای روحانی بیشترین واردات کالای چینی به کشور 8.2 میلیارد دلار در سال 91 بود اما این عدد با افزایش 37 درصدی، به 13.2 میلیارد دلار در سال 96 رسید و رکورد واردات کالای چینی شکسته شد طبق آمار رسمی گمرک جمهوری اسلامی ایران، در سال ۱۳۹۶ ایران ۱۳.۲ میلیارد دلارکالای چینی وارد کرده که نسبت به سال قبل ۲۳ درصد و نسبت به میانگین یک دهه اخیر  ۸۸ درصد افزایش داشته است. 
  • بانک مرکزی: نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی ثابت نمی‌ماند

   خبرگزاری مهر: ولی الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی ثابت نخواهد ماند، گفت: بر اساس شرایط اقتصادی پیش بینی می‌کنیم که تا پایان سال جاری، ۵ تا ۶ درصد در این نرخ تغییر ایجاد شود؛ البته بانک مرکزی با توجه به شاخص تورم در این زمینه عمل خواهد کرد.
  • ماراتن کیفیت محصولات ایرانی با رقابتی شدن بازار

   کدام فاکتورها باعث توسعه اقتصاد بین‌الملل می‌شود؟

   به اعتقاد بسیاری از کارشناسان اقتصادی،هرآنچه زمینه رقابت پذیری در عرصه تولید کشور به نحو شایسته تری فراهم شود،به همان میزان توسعه اقتصادی و ارتقای کمی و کیفی محصولات ایران به‌صورت مطلوب تری محقق خواهد شد.
  • هشدار در مورد خرید و فروش حواله خودرو + تصویر

   خودروی جدید سیتروئن درایران درکمتر از 1 ساعت فروش رفت

   بر اساس آخرین اخبار ظرفیت فروش این خودرو طی یک ساعت کاملا تکمیل شد و نکته جالب آنکه ظرفیت های فروشی که برای هر 15 دقیقه در نظر گرفته می شد زیر 1 دقیقه کاملا پر شده است / سیتروئن روز چهارشنبه فروش اولین خودروی تولیدی مشترک با فرانسه را آغاز کرده و در مرحله اول فروش حدود 2 هزار خودرو با موعد تحویل شهریور تا آبان از سوی سایت این شرکت استارت خورد.
  • حجت‌الاسلام والمسلمین ذکریا نیکویی دبیر مجمع خیرین انقلابی کشور

   واردات بی‌رویه خیانت به کشور است

   دبیر مجمع خیرین انقلابی کشور با تاکید بر اینکه واردات بی‌رویه خیانت به کشور است گفت: کسانی که چنین خیانتی به کشور می‌کنند باید پاسخگو باشند/ این که یک جوان تحصیلکرده در حوزه کشاورزی بیکار بماند و یا به کاری خارج از تخصصش مشغول باشد و از طرفی افرادی بدون علم و با استفاده روابط و لابی‌های قوی صادرات کنند پذیرفتنی نیست.
  • نماینده مجلس : 25 درصد کارخانه‌ها تعطیل شدند !؟

   بانک‌ها شدیداً علیه تولید فعالیت میکنند !!

   نماینده مردم در مجلس در گفت‌وگوی تفصیلی به بیان ریشه مشکلات اقتصادی کشور پرداخت/ با توجه به روز کارگر و لزوم حمایت از کار و کالای ایرانی بفرمایید کارگران چه جایگاهی در نظام اقتصادی کشور دارند؟ / 25 درصد کارخانه‌ها تعطیل شدند/سند 2030 در حال اجراست/ به نظر شما ریشه مشکلات اقتصادی کشور در کجاست؟ علت نوسانات ارزی اخیر چه بوده است؟ * تأثیر بانک مرکزی در نوسانات ارز
  • درآمدی نجومی، بعنوان پر درآمدترین "زن" صنعت خودروسازی جهان

   عکس/ پردرآمدترین زن صنعت خودرو

   مدیر عامل شرکت خودروسازی جنرال موتورز با درآمدی نجومی، به عنوان پر درآمدترین زن صنعت خودروسازی جهان در سال ۲۰۱۷ شناخته می شود / مری بارا قبل از اینکه بر صندلی مدیریت جنرال موتورز بنشیند، در سال ۲۰۱۴ میلادی به عنوان معاون ارشد در بخش های توسعه و تحقیق، فروش و زنجیره تامین فعالیت داشت.
  • ملاقات با DS7 + تصاویر

   پرچمدار خودروهای فرانسوی در شمال کشور+ ویدئو

   در این کنفرانس، اقای کریستوفر وارد، مدیر اجرایی برندDS در ایران توضیحاتی در مورد فلسفه تولید محصولات DS و تلاش DS برای القای حس آوانگارد( پیشرو) بودن به مخاطبین ارائه کرد.همچنین تاریخچه و گذشته محصولات دی اس سیتروئن نیز برای حضار تشریح شد.
  • داخل این مرسدس بنز واقعا" دیدن دارد !!

   رونمایی مرسدس بنز از محصولات جدیدش در نمایشگاه پکن 2018

   مرسدس بنز نیز با خودروی جدیدش به نمایشگاه پکن آمده و در کنار این خودرو مدل های دیگر را نیز در معرض نمایش گذاشته است.مرسدس "می باخ" با نمونه مفهومی خود توانسته نظات زیادی را به سمت خودجلب کند .
  • آیت الله جوادی آملی// بی‌عرضگی‌های برخی مسوولان قابل تحمل نیست

   اگر ملت قیام کند همه ما را به دریا خواهد ریخت

   چگونه است که کشور 800 میلیونی که نظامی کمونیستی و بی‌دین دارد می‌تواند کشور خود را اداره کند اما ما یک کشور 80 میلیونی هستیم و این همه امکانات و آب و خاک مناسب داریم در مشکلات خود می‌مانیم؟ آن کشور با کفر 800 میلیون را اداره می‌کند اما ما با داشتن امام حسین (ع) و امام علی (ع) نتوانسته‌ایم؛ یعنی از این ظرفیت‌ها استفاده نکرده‌ایم.
  • ابلاغ افزایش حقوق های کارگران در سال 97

   حداقل مزد روزانه 37 هزار تومان + سند

   در اجرای ماده (41) قانون کار با در نظر گرفتن مصالح کارگران در انطباق هرچه بیشتر میزان درآمد آنان با سطح معیشت و همچنین با توجه به مقتضیات بنگاه‌های تولیدی و کارفرمایان و شرایط اقتصادی جامعه مواردی را به اجماع و اتفاق آرا مورد تصویب قرار دادشورای عالی کار با در نظر گرفتن مصالح کارگران در انطباق میزان درآمد آنان با سطح معیشت و شرایط اقتصادی جامعه مواردی را برای تعیین حداقل مزد سال 97 تصویب کرد.
  • آرامش پس از طوفان در بازار ارز

   با وجود تعطیلی ۲۱۰ صرافی غیرمجاز هم‌چنان تعداد زیادی بدون مجوز فعال‌اند اقتصاد > اقتصاد سیاسی - سیطره غیرمجازها بر اقتصاد ایران هر چند رو به پایان است اما پس لرزه های شدید این خداحافظی،بخش های مختلف اقتصادی را تحت تاثیر قرار داد.
  • عباس رشیدی مدیرکل امورفرهنگی واجتماعی صندوق بازنشستگی اختصاصی گفت:

   پرداخت وام 4 میلیونی به بازنشستگان تا پایان فروردین

   وام ضروری 4 میلیون تومانی اواخر فروردین ماه به 25 هزار نفر از بازنشستگان پرداخت می شود/ هفتمین مرحله اعطای وام ضروری 4 میلیون تومانی اواخر فروردین ماه به 25 هزار نفر از بازنشستگان پرداخت می شود/ ثبت نام و قرعه کشی از بازنشستگان برای دریافت وام 4 میلیون تومانی در شهریور ماه سال گذشته انجام شد
  • روند کاهشی ارز آغاز شد/ اونس، قیمت طلا را بالا برد

   اقتصاد > بازرگانی - بازار امروز آرامتر از دیروز بود.روند کاهشی نرخ ارز ادامه دارد، اما به دلیل تحولات اونس جهانی قیمت طلا امروز افزایش یافت.
  • کلیات بودجه ۹۷ تصویب نشد +جزییات

   نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (یکشنبه) پس از استماع سخنان نمایندگان مخالف و موافق، نماینده دولت و سخنگوی کمیسیون تلفیق با ۸۳ رای موافق، ۱۲۰ رای مخالف و ۹ رای ممتنع از مجموع ۲۱۶ نماینده حاضر با کلیات لایحه بودجه ۹۷ موافقت نکردند.
  • پس از ابطال دریافت آبونمان و تغییر عنوان ، ازسوی دیوان عدالت‌اداری؛

   مصوبه اخذ «هزینه خدمات مستمر» از مشترکین گاز هم ابطال شد

   در پی ابطال مصوبه مربوط به دریافت آبونمان از مشترکین گاز و تغییر عنوان آن به «هزینه خدمات مستمر» از سوی شورای اقتصاد، هیأت عمومی دیوان عدالت اداری این مصوبه را نیز ابطال کرد.